הגרלת הענק 360

אתר, דף נחיתה, כרטיס ביקור דיגיטלי!

השיווק בעולם הדיגיטלי משלב את כל המסרים ופעילות שיווק העסק תחת משפך אחד ממוקד ומדויק שמודד את התקדמות התהליך ובוחן ביצועים.

 חשוב שתהיה אחידות במסרים בכל ערוצי השיווק (דיגיטלי , עיתונות , טלוויזיה, רדיו וכו’)

ייצור זכירות למותג שלכם.

אנחנו מציעים מעטפת מלאה על מנת שהאתר שלכם יביא בסופו של דבר את הכסף לחשבון הבנק שלכם! מוזמנים להתרשם משלל חבילות שיווק 360 במחירים נוחים לכל כיס

שכוללות לווי צמוד של מומחי שיווק שיפעלו יום יום על מנת להוביל

את העסק שלכם להצלחה עסקית.

בעידן הדיגיטלי מומחיות היא מילת המפתח ואנחנו בטוחים שאת העסק שלכם אתם מבינים טוב טוב, ובעניין זה גם אנחנו צברנו ניסיון רב ויודעים ללמוד להוביל ולשווק כל עסק להצלחה עסקית.

עבודת השיווק דיגיטלי כוללת פרסום במגוון ערוצי פרסום ואתרים ובקרה על תוצאות בעזרת מערכות שמנטרות ובוחנות ביצועים. בניית נכסים דיגטליים ברשת היא גם חלק מתוכנית השיווק של העסק והיא מאפשרת להרחיב את נקודות המפגש עם הלקוח על ידי הגדלת מספר האינטראקציות שנועדו להגדיל את כמות המכירות בעסק (מחקרים מדברים על 4-6 מפגשים בשם מותג עד לזכירות *)

קצת עלינו

חברתנו קמה בעקבות הקושי של בעלי עסקים להתרוצץ בין בעלי מקצוע רבים על מנת לשווק את העסק בצורה טובה, מלמצוא צלם לקליפ תדמית, לגרפיקאי לעיצוב הלוגו, משם למתכנת שיבנה אתר ועד למומחה לקידום העסק ברשתות החברתיות, ואז שאלנו את עצמנו, למה לא לאגד את כלל השירותים במקום אחד כדי לחסוך טרחה וכאב ראש ללקוח?

לכן החלטנו להקים את חברת ברדיסארט שמספקת את כל מה שאתם צריכים בפן השיווקי במקום אחד

וברמה המקצועית הגבוהה ביותר! 

אנחנו מאמינים גדולים בתהליכים פשוטים

תחזוקה

פרסום

תוכן

אבחון

פגישה

לא עוד אתר תדמית...

אתר מנצח הוא אתר עם לקוחות רבים שרוכשים את המוצרים או

השירותים שהאתר מציע.
בעולם העסקים המקוון, לקוחות מבצעים בחירה בינך לבין המתחרה שלכם.

אתר האינטרנט של העסק משמש כחלון הראווה וכחנות פיזית בה הלקוח מתרשם מהשירותים או המוצרים שהעסק מציע.


בכדי לגרום ללקוחות לרכוש את המוצרים או השירותים של העסק שלך, אתה צריך עיצוב אתרים וכמובן שגם בניית אתרים מקצועית.

קידום אתרים בגוגל ששם דגש על כמות ואיכות, מטרת קידום האתר בגוגל היא להביא מספר רב של לקוחות פוטנציאלים אל האתר.


כמו בתחומים נוספים גם בתחום של קידום אתרים בגוגל, הכמות חשובה אך האיכות חשובה לא פחות. הגולשים מגיעים אל האתר מגוגל באמצעות ביטויי חיפוש.

למה אני צריך בכלל דף נחיתה?

הרעיון שעומד מאחורי דפי נחיתה הוא למשוך את תשומת הלב של הלקוח הפוטנציאלי ליצירת קשר או ביצוע פעולה כלשהי בדף הנחיתה (כמו רכישה או הצטרפות רשימת תפוצה). הלקוח מחפש כרגע את המוצר / השירות אותו אתם מציעים. הוא משוטט, בודק מתחרים ובדיוק במצב הזה שהלקוח שלכם נמצא, נרצה שהפעולה שהוא יבצע תהיה ליצור קשר – אם נפנה את הלקוח הפוטנציאלי לאתר האינטרנט שלכם אתם למעשה מפחיתים את הסיכויים ליצירת קשר!  למה?

הסיבה לכך היא שבאתר אינטרנט יש אפשרויות ניווט והזמן שהלקוח ישוטט באתר במטרה “למצוא את מה שהוא מחפש” עשוי לגרום לו לנטוש ולעבור לחפש באתר הבא. הסיכויים שהוא יחזור לאתר שלכם יהפכו לאפסיים. ולכן בעזרת הדף נחיתה אתם יוצרים אינטראקציה מיידית. 

יש לי כרטיס ביקור, חבל על הכסף

בינינו, כמה פעמים שכחתם את כרטיסי הביקור שלכם ברכב לפני פגישה חשובה? כמה פעמים שיניתם מספר טלפון או כתובת מייל והייתם צריכים להחליף את הכרטיס בהתאם, איזה סיוט? לכתוב בעט על הכרטיס הנוכחי את הפרטים החדשים? כמה פעמים אמרתם לעצמכם שתשדרגו את אתר האינטרנט שלכם ופשוט לא הגעתם לזה?

לכן הומצא הכרטיס ביקור דיגיטלי – שכל פרטי הקשר במקום אחד
עם כרטיס הביקור הדיגיטלי, אין צורך לסחוב כרטיסי ביקור בכיס החליפה, או להדפיס כרטיס חדש אחת לחודש. כרטיס ביקור דיגיטלי הולך אתכם לכל מקום ולכל פגישה, וכל מה שאתם צריכים זה את המכשיר הסלולרי שלכם!

דרך המכשיר אתם שולחים אל הפרטנר המבוקש את הכרטיס, והוא מכיל את כל פרטי הקשר שלכם, או לפחות את כל פרטי הקשר אותם תבחרו להציג: כתובת דואר אלקטרוני, מספרי טלפון שונים, מספר פקס, כתובת העסק ועוד. בכרטיס תוכלו אפילו להציג את דף הפייסבוק/האינסטגרם שלכם (העסקי או האישי), קישור לאתר ואפילו גלריית תמונות של המוצרים שלכם לחשיפה מיידית ללקוח.

יאללה פחות דיבורים יותר פרסים,

הבנו שאתם רציניים ובאמת צריכים את זה, אז השאירו פרטים והכנסו להגרלה :)

facebook (10).png
instagram (2).png
youtube (2).png
pin.png
mail (4).png
phone (3).png

מוזמנים לבוא לפגישת ייעוץ ללא עלות

 :) ולבנות את תוכנית השיווק שלכם יחד איתנו 

לכניסה להגרלה מלאו את הפרטים וחכו להכרזה ;]

© Bardesart  כל הזכויות שמורות